Yaratıcı ve İşlevsel İşyerleri İçin Çözüm Ortağınız IKEA!

Hiç yorum yokAlternatif İstanbul ekibi olarak seneye tatlı heyecanlarla başladık biliyorsunuz. Bir süredir kafa yorduğumuz söyleşi projemizi hayata geçirdik. Bir süre ara vermek durumunda kaldığımız kardeş projemiz Dinleme Odası da yeniden başladı. Yılın üçüncü aktivitesini 22 Mart'ta Tindersticks'in "The Waiting Room" albümüyle yapacağız. Dediğimiz gibi heyecanımız ve enerjimiz çok. Bütün bunların yanı sıra kısa ve orta vadeli planlarımızda yeni işimizi hayata geçirip, büyütmek var.

Geçen hafta Gökşen’le çalışırken sevdiğimiz işleri yaparken hayatlarımızı idame ettirmenin en güzel aşamalarından birinin tam da hayalini kurduğumuz bir ofis ortamına kavuşmak olduğu konusunda uzun uzun sohbet ettik. Nerede tutarız, içine neler koyarız, duvarlarını nelerle süsleriz diye.

Ne de olsa hayatımızın büyük çoğunluğu iş yerlerimizde oradan oraya koşturarak, başımızı kaldırmaksızın çalışmakla geçiyor. Ofiste geçirdiğimiz zamanın hayatımızın neredeyse yarısını kapladığı düşünülürse, çalışma ortamımızın ergonomik, işlevsel ve zevkli olmasının önemi aşikar. Ergonomik ve düzenli çalışma ortamları çalışma kalitesini ve motivasyonunu arttırıyor, başka bir şeye aklınız takılmadan işinize odaklanmanıza yardımcı oluyor.

IKEA yaşamımızın diğer yarısının geçtiği evlerimize yaptığı yaratıcı ve renkli çözümler nedeniyle zaten en sevdiğimiz İskandinavlar arasındaydı,  şimdi de çalışma alanlarını daha verimli ve fonksiyonel kılmak için İKEA Kurumsal Satış Departmanı ile yanımızdalar.

İster ofisinizin toplantı odası,İster açacağınız yeni restaurantın masa ve sandalyeleri,Ya da üzerine titrediğiniz butiğinizin dekorasyonu,İşyeriniz hangi alanda hizmet veriyor olursa olsun İKEA Kurumsal Satış Departmanı, dilediğiniz kurumsal kimliği kolayca yaratmanız için bütçenize uygun çözümler sunuyor.

IKEA Kurumsal Satış Departmanı, satış öncesi ve sonrası hizmetler için de her zaman yanınızda:

  •   Deneyimli iç mimar ve satış personeliyle ihtiyaçları en kısa sürede analiz ediyor,
  •    E-posta, telefon ve faks yoluyla sipariş verebilme imkanı sunuyor,
  •    Nakliye gününe dek eşyaların depolanmasını sağlıyor,
  •  İhtiyaç halinde satın alınan ürünlerin IKEA ‘nın anlaşmalı nakliye şirketiyle, uygun bir ücret karşılığında kapıya kadar taşınmasını organize ediyor,
  •   IKEA Montaj Ekibi ihtiyaç halinde uygun bir ücret karşılığında eşyaların kurulumuna destek oluyor.

IKEA Kurumsal Satış müşterileri, IKEA mağazasına gelmeden de banka havalesi ve EFT yoluyla tüm ödeme işlemlerini yapabiliyorlar. Ayrıca KURUMSAL KART sayesinde pek çok farklı avantajdan da yararlanılabiliyor.

İster yeni işini kurma aşamasındaki heyecanlı bir girişimci, ister işyerindeki verimi arttırmak isteyen bir yönetici olun,  dekorasyon için harekete geçmeden önce muhakkak IKEA Kurumsal Satış ekibiyle iletişime geçip, önerilerine kulak verin.

Bu haberdeki görseller için www.ikeakurumsal.com adresindeki örnek dekorasyon çözümlerinden yararlanılmıştır.

Hiç yorum yok :