Bu Konserler Yalnızca Çocuklar İçin

Hiç yorum yok

Hem İstanbul'un alternatif sahnesinin dikkat çeken müzisyenkerini dinlemek, hem de savaş, sağlık sorunları, ekonomik imkansızlıklar gibi pek çok nedenle zor koşullarda yaşam mücadelesi veren çocuklara destek olmak ister misiniz?

Yanıtınız evet ise, 13 Şubat'ta Kontra Plak'ta gerçekeşecek "Just Kids" etkinliğini şimdiden takviminize işaretlemenizi öneriyoruz.

Ücretsiz olan bu etkinliğe katılmak için tek yapmanız gereken, Kontra Plak'ta bulunan yardım kutusuna etkinlik günü veya öncesinde her yaştan çocuk için kışlık kıyafet, oyuncak, kitap, defter, boya kalemi, yapboz vb. eşyalar getirip, bırakmak. 

Konser bileti yerine geçecek bu eşyalar, etkinlik sonrası İstanbul Hayata Destek Evi’ndeki atölye çalışmalarında kullanılması için ‘‘Hayata Destek Derneği’’ (http://www.hayatadestek.org/ve ‘Çocuklar Giysin Diye’’ (https://www.facebook.com/cocuklargiysindiye) organizasyonu aracılığıyla ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacak.

Kitap, boya ya da kışlık giysi ile girebileceğiniz konserde şarkılarını söyleyecek müzisyenler şöyle;

15:00 YARIMADA
15:45 NUUX
16:30 BARIŞ DEMİREL (SOLO)
17:15 SKYSKETCH
18:00 AGENCY
18:45 IN HOODIES

19:30 UMUT ADAN 

Çocuklar için konser düzenleme önerisini sunana, katılan müzisyenlere ve mekanını açan Kontra Plak'a bu özel fikir için müzikseverler olarak ne kadar teşekkür etsek az! Etkinliğin Merve Atılgan imzalı afişini de çok beğendiğimizi söylemeden geçmeyelim.

Hiç yorum yok :