Çocukların Çizimlerinden Yaratıcı Oyuncaklara: Child's Own Studio

Hiç yorum yok
Oyuncaklar güzeldir, hele de çocukların hayal gücünden çıktıysa! Sanatçı Wendy Tsao'nun yaratıcı ve renkli stüdyosu Child's Own Studio işte tam da bu fikirden yola çıkmış. Wendy, Softies adını verdiği ilk oyuncağını  2007'de o zamanlar 4 yaşında olan oğlunun çizdiği bir resimden ilham alarak hazırlamış. Oğlunun kendi çiziminin üç boyutlu bir oyuncağa dönüşmesinden duyduğu mutluluk, Wendy'i Child's Own Studio'yu kurması için yüreklendirmiş. O günden bu güne dünyanın her köşesinden çocukların çizdiği resimlerden oyuncaklar üretmeye devam eden stüdyo, 700'den fazla çizime hayat ve boyut vermiş.

Child's Own Studio'nun oyuncakları, insanın yüzüne kocaman bir gülücük kondurmak için birebir: rengarenk horozlar, fil burunlu, kertenkele kuyruklu zürafalar, kuyruğunda çiçek açmış kediler, güler yüzlü deniz kızları, üç başlı şaşkın uzaylılar ve çocukların hayal gücünün uzandığı her türlü yaratık! Dünyanın her yerinden ebeveyne kendi oyuncaklarını üretmek için ilham vermesi de cabası.

Basit ve içten bir fikirden yola çıkıp, güzel bir girişime dönüşen Child's Own Studio'nun oyuncaklarına göz atmanızı öneririz, zira yüzünüze kocaman bir gülümseme kondurmak için birebirler. Üstelik bizce bu Softies'lerle oynamak için ille de çocuk olmaya da gerek yok!

Stüdyo'nun websitesine buradan ulaşabilirsiniz. 

Hiç yorum yok :