ArtInternational'a Geri Sayım Başladı: Andy Warhol, Grayson Perry, Banksy, Joan Miró, Jan Fabre Fuar'da!

Hiç yorum yok


Bansky

Bu sene 4-6 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek ARTINTERNATIONAL’ın  sanatçıları sanatseverleri çok mutlu edecek gibi görünüyor. Fuar, Andy Warhol, Grayson Perry, Banksy, Joan Miró, Jan Fabre gibi öncü sanatçıların eserlerini İstanbullularla buluşturacak.


Andy Warhol, Myths: The Star

ARTINTERNATIONAL’da İngiltere’nin en köklü galerilerinden Andipa standında Banksy, David Hockney, Andy Warhol ve şu anda Pera Müzesi’ndeki sergisiyle de büyük ilgi gören Grayson Perry’nin yanı sıra,  Fabien Mérelle (Edouard Malingue Gallery) ve Joan Miró (Galerie Paris-Beijing) gibi sanatçıların eserleri de ziyaret edilebilecek.


Joan Miró, Quatre colors aparien el món…, 1975

ARTINTERNATIONAL’ın en çok ilgi gören bölümlerinden “By The Waterside”
programı da belli oldu. Bu yıl da fuar ziyaretçilerini Haliç Kongre Merkezi’nin terasında karşılayacak olan “By The Waterside”ın 2015 sanatçıları; Filibeli galeri Sariev Contemporary’den Rada Boukova ve Stefan Nikolaev, Barselona’dan Galeria Carles Taché Projects’ten Javier Pérez, Aspan Gallery’den Yerbossyn Meldibekov, Dirimart’tan Ichwan Noor ve Chen Wenling, Pi Artworks’ten Paul Schwer ve Galeri Zilberman’dan Guido Casaretto ile Walid Siti olacak.

Hiç yorum yok :