Jatomi Maçka'da Kendini Şımart

Hiç yorum yok

A

Türkiye’yi lüks sağlık merkezi ile tanıştıran JATOMIWellness Maçka, Armani/Casa tarafından tasarlanan iç mimarisi ve kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyen kişilere verdiği özel hizmetleri ile dünyadaki en iyi wellness kulüpleri arasında yer alıyor. 3 bin metre kare alana yayılan; son teknoloji ve mimari alt yapı ile hizmet veren JATOMIWellness Maçka’da business class tarzı lüks dinlenme alanları, SPA & Yoga stüdyolarının yanı sıra enerji dolu egzersiz stüdyoları, hamam, 14 metre uzunluğunda bir havuz ve yazın güneşlenme imkanı sağlayan bir de teras bulunuyor.

JATOMI Wellness Maçka sağlıklı yaşama önem veren ve kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyenlere kişiye özel iyi yaşam programları da sunuyor. JATOMI Wellness Maçka’nın kişiye özel programları üyelerine yaşam koçu, fitness eğitmenleri, güzellik uzmanları ve alanında uzman doktorlar eşliğinde hem keyifli hem de güvenli spor yapma imkânı tanıyor. 


SPA ve MASAJ : Jatomi Maçka'nın çok zengin bir masaj mönüsü bulunuyor. Örneğin; 'Dört Dörtlük' adı verilen masajda Shiatsu, Thai ve Reflexology gibi dört ünlü masaj tekniği bir arada sunuluyor. Yağlarla uygulanan masajın en büyük özelliği vücudunuzun her noktasını rahatlatması... Aromaterapi masajında ise enerji, rahatlama ya da detoksifikasyon gibi özelliklerden birini seçebiliyorsunuz. Survivor Bali masajında sakinleştirici ve uzun bir etki için yağlı doku masajı içeren geleneksel Bali tedavisi kullanılıyor. Masajda yağ kullanılmasından hoşlanmıyorsanız Ninja masajı devreye giriyor. Bu masaj Japon türü derin doku masajı içeriyor ve yağsız gerçekleştiriliyor. Cilt bakımı, onlarca mesaj seçeneği ve sağlıklı yaşam kürleri uygulanan mekan ismini dünyanın farklı şehirlerinden alan özel masaj odalarıyla da fark yaratıyor. 

Hamam : İçerisinde kese , köpük ve masaj hizmeti sunuluyor . Sadece ücretli hizmet veriyor.


Hiç yorum yok :