Destek Ol, Ekümenopolis Sinemalarda Gösterilsin

Hiç yorum yok

Sapphire'in tepelerinden Marmaray'ın derinliklerine, İstanbul'un son yıllarda geçirdiği başdöndürücü değişimin ızdırabını anlatan Ekümenopolis belgeseli, bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışındaki festivallerde, üniversitelerde, konferanslarda ve hatta eylemlerde gösterildi.Bağlantı

Şehirde yapılanların sorgulanması ve dönüşümde halkın söz sahibi olması gerektiğine inanan ve politikacıların tartışmaktan özenle kaçındıkları konuların kamuoyuna yansıtılması gerektiğini düşünen Ekümenopolis ekibi, belgeselin sinemalarda daha çok kişiye ulaşmasını sağlamak amacıyla Projemefon.com adresinde bir kampanya başlattı.

Kampanya sonunda belgeselin sinema salonlarında gösterilebilmesinin yanında, internet üzerinden filme alınamayan onlarca röportajı, haritayı ve bilgiyi kamuoyunun bilgisine açabilmek adına gerekli kaynağın sağlanması hedefleniyor. Hedeflenen para toparlanabilirse filmin kolektif bir şekilde dağıtımı gerçekleşebilecek.

36 gün sonra sona erecek kampanyaya destek olmak için Projemefon.com adresine üye olarak dilediğiniz miktarda katkı sağlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok :