Soaked 8 Nisan Cuma Gecesi The Hall Sahnesinde, Davetiyesi Alternatif-İstanbul'da!

Hiç yorum yok
80’li yılların izlerini 2000’lerin elektronik alt yapısıyla başarılı şekilde birleştiren Soaked, kulağa tanıdık gelen Synth-Pop’a yeni bir sound getirme konusunda oldukça iddalı. Kusursuzca bestelenmiş ve üretilmiş İngilizce sözlü parçaları heyecan verici elektronik altyapılar ve güçlü vokallerle bütünleştiren grup sahnedeki yüzde 100 canlı performanslarında kendi parçalarının yanı sıra coverlara da yer veriyor. Müziğiyle de sahnesiyle de baştan çıkarıcı, bu becerikli müzisyenlerin ürettikleri işler uluslararası grupların klasmanında. “İngiltere’nin Yeni Dalga döneminden ithal” tadındaki Soaked’un aslen İstanbullu oldukları ise kolayca unutulabiliyor.

Yüksek enerjili, seksi ve kışkırtıcı canlı elektronik performanslarıyla 2011’e sıkı bir giriş yapan Soaked, sahne performanslarını beş kişi ve bir görsel yönetmenle gerçekleştiriyor. Grup, synth-pop ve elektronik müzik sevenlerin yanı sıra, alışılagelmiş sound’ların dışında yeni olanı takip edenler tarafından da yoğun ilgi görüyor. The Hall konserinde de, müziklerini kendi tasarımlarından oluşan sıra dışı bir görsellikle birleştirmeye devam edecek.

Soaked, 2009 tarihinden beri canlı konserler veriyor. Şu anki ekip, Balamir Nazlıca (kompozisyonlar, şarkı sözleri, vokal ve tasarım çalışmaları), Hatice Arıcı (geri vokal, klavye), Başar Ünder (klavyeler ve programlama), Emrah Akar (gitar), Yiğit Özkul (bas gitar), Berkay Küçükbaşlar (davul) ve görsel yönetmenden oluşuyor. Meraklısına: The Hall konseri grubun single öncesi son konserlerinden.

Bu da Bizden Olsun!

Soaked'un The Hall konserine davetiye kazanmak için 7 Nisan Perşembe günü saat 17:00'ye kadar yan menüdeki "izle" butonuna basarak Alternatif-İstanbul'u takibe almak ve aşağıdaki sorunun doğru yanıtını ezgi@alternatif-istanbul.net adresine adınız ve soyadınız ile birlikte iletmek. E-posta gönderen okuyucularımız arasında random.org ile gerçekleştireceğimiz çekilişle belirlenecek beş talihli çift kişilik davetiyenin sahibi olacak.

İşte sorumuz: Soaked’un ikinci video klibi hangi parçaya çekildi?

Hiç yorum yok :