Onor Bumbum 9 Şubat'ta Ghetto'da, Davetiyesi Alternatif-İstanbul'da!

Hiç yorum yok
Kısa sürede elektronik müzik cambazları arasında gösterilen Onor Bumbum, kendi icadı olan yazılım ve enstrümanları kullanan müzisyen. Müziğini yaparken olduğu kadar, duyurmak için de teknolojinin bütün nimetlerinden yararlanıyor. Podcastler hazırlıyor, konserlerini internet üzerinden canlı olarak yayınlıyor, yayınladığı haftalık bültenlerle çalışmalarını duyuruyor. Yani, yeni çağda müzik üretiminin gerektirdiği her türlü icraatı yapıyor, ama hepsinden de ötesi bütün bunları iyi müzik üreterek yapıyor.

Diyorum ki adındaki albümünü yakın zamanda çıkaran Onor Bumbum, modern zaman aşk hikayelerini anlatan downtempo şarkılar bestelemiş. Albümden Dokun isimli şarkıyı etrafımda sıkça duymaya başlasam da, hem sözleri, hem de melodisiyle benim en sevdiğim şarkısı Bi Dur oldu. Tabii şimdilik. Onor Bumbum ile tanışmak isteyenler, 9 Şubat Çarşamba akşamı GHETTO'da yerlerini alabilirler.

Bu da Bizden Olsun!

Friendfeed üzerinde gerçekleştirdiğimiz yarışmaya katılan üç Alternatif-İstanbul okuyucusu Onor Bumbum konserine davetiye kazanıyor!

Hiç yorum yok :