Ninja Tune Cumartesi Gecesi Ateşini Ghetto'da Yakıyor, Davetiyesi Alternatif-İstanbul'dan Geliyor!

Hiç yorum yok
GHETTO sizi, Londra’nın kült, bağımsız plak şirketi Ninja Tune’un elektronik, hip-hop, nu-jazz, drum’n bass ve chillout gibi türleri barındıran dünyasına davet ediyor! Gecede Ninja Tune’un en eski ve tanınan sanatçılarından DJ Vadim ve Ollie Teeba (The Herbaliser) DJ setinin başında olacaklar.

DJ Vadim

Müzik dünyasının en çalışkan isimlerinden, hip-hop’un John Coltrane’I olarak anılan DJ Vadim Rusya doğumlu ancak hayatını Londra, Berlin ve New York gibi metropol şehirlerde sürdürüyor. Yıllar boyunca dünyada adım atmadık yer bırakmayan DJ Vadim, farklı dil ve kültürlerden, ister tanınmış olsun, ister müzik dünyasına yeni adım atmış olsun bir çok sanatçıyla işbirliği yapmış, günümüzün en önemli bağımsız müzik yapımcılarından. Kimi zaman raggea stili kimi zaman soul vokalleri, hip-hop ritimleri ve dans müziğinin kalbinizi kımıldatacak beat’lerini DJ Vadim’in performansında bir arada duyabilirsiniz!

Ollie Teeba (The Herbaliser)

Jake Wherry ve Ollie Teeba’dan oluşan Batı Londralı ikili, The Herbaliser, 15 yılı aşkındır hip-hop, groove, funk ve caz için olan tutkularını Ninja Tune aracılığıyla müzik dünyasıyla paylaşıyorlar. En yeni sampling teknikleri, konuk rapper’lar ve vokalistler, bakır üflemeliler ve yaylı çalgıların sinematik dokusundan oluşan The Herbaliser’ın kendine özgü müziği, grubun bugün dünyanın her köşesinde, bir çok festivalde gördüğü aşırı ilginin şüphesiz başlıca sebebi. 22 Ocak, Ninja Tune gecesinde, The Herbaliser’ın Ollie Teeba’sı, GHETTO dinleyicileri ile buluşacak!

Bu da Bizden Olsun!

Beş şanslı okuyucumuz, 22 Ocak 'ta Ghetto'da gerçekleşecek olan Ninja Tune performansını bir arkadaşıyla birlikte Alternatif-İstanbul'un davetlisi olarak izleyebilecek! Davetiye kazanmak için bugün (22 Ocak Cumartesi) saat 16:00'ya kadar ezgi@alternatif-istanbul.net adresine adı ve soyadıyla birlikte e-posta atanilk beş kişiden biri olmanız yeterli. İyi şanslar ve şimdiden iyi eğlenceler!

Hiç yorum yok :